BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 11244057
nr 1124 4057
Bordslampa
Luxus, 1900-talets mitt, höjd: 53 cm
Kondition: skärm med smärre skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 19:26:55
200 kr
250 kr
300 kr
Bordslampa
nr 1124 4057
Bordslampa
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 21 augusti 2017 |